oLTi@NeT

Mirė Se Vini ne oLTi@NeT Froum
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Watson nė skijim pėr

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ThE.DiNNo
Anėtar 20%
Anėtar 20%


Numri i postimeve : 171
Vendii : N'PC
Registration date : 27/12/2008

MesazhTitulli: Watson nė skijim pėr   Sat Dec 27, 2008 1:32 pm

Aktorja Emma Watson do ta kalojė festėn e Krishtlindjeve duke skijuar sė bashku me familjen e saj.Ylli
i filmit “Harry Potter”, 18-vjeēare, thotė se ajo dhe familja e saj,
pėr festėn e Krishtlindjes nuk do ta ndotin shtėpinė, por do tė
udhėtojnė sė bashku pėr skijim, sport i cili ėshtė i preferuari i
aktores.

“Ėshtė njė udhėtim familjar. Tė gjithė do tė shkojmė atje larg pėr Krishtlindje. Vėrtet mė pėlqen skijimi”, ka thėnė aktorja.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Watson nė skijim pėr
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
oLTi@NeT  :: Tool Box :: VIP-
Kėrce tek: