oLTi@NeT

Mirė Se Vini ne oLTi@NeT Froum
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Carey dėshiron ta befasojė burrin duke gatuar pėr festa

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ThE.DiNNo
Anėtar 20%
Anėtar 20%


Numri i postimeve : 171
Vendii : N'PC
Registration date : 27/12/2008

MesazhTitulli: Carey dėshiron ta befasojė burrin duke gatuar pėr festa   Sat Dec 27, 2008 1:30 pm

Mariah Carey planifikon ta befasojė burrin e saj Nick Cannon me
aftėsitė e saja gatuese, kur dyshja do tė darkojnė pėr tė parėn herė sė
bashku pėr Krishtlindje.
Vitin e kaluar dyshja madje as qė
ishin duke u takuar, por, pas njė romance tė flaktė, ata u martuan nė
muajin prill dhe tash Carey ka kėnaqėsinė e veēantė dhe rastin t’i
tregojė burrit tė saj se ėshtė njė bashkėshorte e pėrkryer.

“Unė do tė jem ajo qė do tė gatuaj pėr Krishtlindje. Recetėn e kam marrė nga babai...”, ka thėnė kėngėtarja.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Carey dėshiron ta befasojė burrin duke gatuar pėr festa
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
oLTi@NeT  :: Tool Box :: VIP-
Kėrce tek: