oLTi@NeT

Mirė Se Vini ne oLTi@NeT Froum
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Gresa me kėngė dhe videoklip nė fillim tė vitit 2009

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ThE.DiNNo
Anėtar 20%
Anėtar 20%


Numri i postimeve : 171
Vendii : N'PC
Registration date : 27/12/2008

MesazhTitulli: Gresa me kėngė dhe videoklip nė fillim tė vitit 2009   Sat Dec 27, 2008 1:29 pm

Kėngėtarja Gresa Behluli sė shpejti do tė paraqitet para
publikut me njė kėngė tė re, realizimin e tė cilės e kanė vonuar
angazhimet e saja pėr xhirimet e Vitit tė Ri, njofton e pėrditshmja
"Zėri".
“Kėngėn ėshtė duke e punuar Nexhat Mujovi- Virusi.
Nuk jam duke u ngutur, sepse dua qė kur tė del kėnga tė jetė realizuar
ashtu siē kam dėshirė unė”, ėshtė shprehur Gresa.

Gresa ka njoftuar se pas incizimit, kėngės do t’ia realizojė edhe njė
videoklip, i cili pritet tė transmetohet kah fundi i janarit.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Gresa me kėngė dhe videoklip nė fillim tė vitit 2009
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
oLTi@NeT  :: Tool Box :: VIP-
Kėrce tek: