oLTi@NeT

Mirė Se Vini ne oLTi@NeT Froum
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Testimi i sekret i Prince

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ThE.DiNNo
Anėtar 20%
Anėtar 20%


Numri i postimeve : 171
Vendii : N'PC
Registration date : 27/12/2008

MesazhTitulli: Testimi i sekret i Prince   Sat Dec 27, 2008 1:29 pm

Prince ka bėrė njė ‘parapremierė’ tė njėrės nga kėngėt e albumit tė ri nė njė faqe tė fshehtė tė internetit.Kėngėtari
i hitit “Purple Rain” e ka testuar kėngėn e tij tė re “”There Will
Never Be Another 1 Like Me” nė adresėn www.mplssound.com, e cila
aktualisht nuk ėshtė funksionale.

Kjo kėngė do tė pėrfshihet nė albumin e ri i cili pėrmban kėngė tė
tilla, si “Colonized Mind”, “Wall of Berlin”, “4ever”, si edhe njė
pėrpunim tė kėngės sė Tommy James dhe “The Shondells”, “Crimson and
Clover”.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Testimi i sekret i Prince
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
oLTi@NeT  :: Tool Box :: VIP-
Kėrce tek: