oLTi@NeT

Mirė Se Vini ne oLTi@NeT Froum
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 West ofron tё dizajnojё veshjen pёr Obamёn

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ThE.DiNNo
Anėtar 20%
Anėtar 20%


Numri i postimeve : 171
Vendii : N'PC
Registration date : 27/12/2008

MesazhTitulli: West ofron tё dizajnojё veshjen pёr Obamёn   Sat Dec 27, 2008 1:28 pm

Ylli i muzikės hip-hop, Kanye West, ka ofruar tё dizajnojё veshjen pёr presidentin e ri tё Amerikёs, Barack Obama.Krijuesi
i hitit “Stronger”, sё fundi ka zbuluar planet se do tё pushojё ca nga
muzika dhe do tё koncentrohet nё karrierėn e modёs, duke synuar njё
linjё nё ndonjė shtёpi tё madhe tё dizajnit.

Dhe ai ёshtё i bindur se aftёsitё e tij tё stilizimit janė aq tё mira
sa ai me lehtėsi do tё mund ta bёnte veshjen pёr presidentn e
porsazgjedhur Barack Obama.

“Mund tё dizajnoj diēka pёr Obamёn. Por nuk e di nёse jam i gatshёm ta
realizoj dhe qep. Moda ёshtё dashuria ime. Ėshtё diēka tё cilёn do tё
doja ta bёj pёr pjesėn tjetėr tё jetёs time”, ka thёnё kёngёtari.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
West ofron tё dizajnojё veshjen pёr Obamёn
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
oLTi@NeT  :: Tool Box :: VIP-
Kėrce tek: