oLTi@NeT

Mirė Se Vini ne oLTi@NeT Froum
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Edhe J-Lo prezantuese e Golden Globe

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ThE.DiNNo
Anėtar 20%
Anėtar 20%


Numri i postimeve : 171
Vendii : N'PC
Registration date : 27/12/2008

MesazhTitulli: Edhe J-Lo prezantuese e Golden Globe   Sat Dec 27, 2008 1:27 pm

Golden Globe ka emėrtuar prezantues tė rinj pėr edicionin e
vitit 2009, ku bėjnė pjesė edhe aktorėt Seth Rogen, Amy Poehler,
Jennifer Lopez dhe Salma Hayek.
Ky grup i aktorėve do t’u bashkohet prezantuesve tė zbuluar mė herėt, ku janė edhe Drew Barrymore dhe Sacha Baron Cohen.

Ceremonia e 66-tė vjetore e ndarjes sė ēmimeve Golden Globe, do tė zhvillohet mė 11 janar nė Beverly Hilton nė Kaliforni
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Edhe J-Lo prezantuese e Golden Globe
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
oLTi@NeT  :: Tool Box :: VIP-
Kėrce tek: