oLTi@NeT

Mirė Se Vini ne oLTi@NeT Froum
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Sandler: Ėshtė mirė tė jesh budalla

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ThE.DiNNo
Anėtar 20%
Anėtar 20%


Numri i postimeve : 171
Vendii : N'PC
Registration date : 27/12/2008

MesazhTitulli: Sandler: Ėshtė mirė tė jesh budalla   Sat Dec 27, 2008 1:27 pm

Komiku Adam Sandler ka disa kėshilla pėr djemtė beqarė: Nėse dėshironi tė “kapni” femra, bėhuni budalla!Ylli i filmit “Wedding Singer” thotė se nė pėrvojėn e tij femrat kėrkojnė qeshje po aq sa edhe bukuri.

“Kam dalė me femra pėr vite. Ato kanė qenė ēmendurisht tė dashurua nė
mua dhe nuk e dinin se pse. Tash dua t’u tregoj. Ėshtė mirė tė jesh
budalla”, ka thėnė aktori.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Sandler: Ėshtė mirė tė jesh budalla
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Galeri? Ku ėshtė?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
oLTi@NeT  :: Tool Box :: VIP-
Kėrce tek: