oLTi@NeT

Mirė Se Vini ne oLTi@NeT Froum
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Blanchett: Shtatzėnia ime ishte befasi

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ThE.DiNNo
Anėtar 20%
Anėtar 20%


Numri i postimeve : 171
Vendii : N'PC
Registration date : 27/12/2008

MesazhTitulli: Blanchett: Shtatzėnia ime ishte befasi   Sat Dec 27, 2008 1:26 pm

Aktorja Cate Blanchett ka zbuluar se tė tre rastet e saj tė shtatzėnisė kishin qenė tė paparashikuar dhe “befasi”.Ylli
i filmit “Curious Case Of Benjamin Button” dhe burri i saj Andrew Upton
kanė tre fėmijė, 7-vjeēarin Dashiell, 4-vjeēarin Roman dhe foshnjėn
tetėmuajshe, Ignatius.

“Shtatzėnia ime me Ignatius ka qenė surreale. Ishte befasi. Por jo
vetėm pėr mua, tė gjithė ishin tė befasuar. Ne nuk u martuam pėr tė
lindur fėmijė. Andaj kur ata lindėn, pėr tė gjithė neve ishin tė
papritur, por megjithatė ka qenė e bukur”, ka thėnė aktorja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Blanchett: Shtatzėnia ime ishte befasi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
oLTi@NeT  :: Tool Box :: VIP-
Kėrce tek: