oLTi@NeT

Mirė Se Vini ne oLTi@NeT Froum
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ulrich sulmohet me tortė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ThE.DiNNo
Anėtar 20%
Anėtar 20%


Numri i postimeve : 171
Vendii : N'PC
Registration date : 27/12/2008

MesazhTitulli: Ulrich sulmohet me tortė   Sat Dec 27, 2008 1:25 pm

Bateristi i bendit legjendar "Metallica", Lars Ulrich, ėshtė
"bombarduar" me tortė nė njė koncert nė Kaliforni nė prag tė
ditėlindjes sė tij.
Njėri nga bateristėt mė tė mirė tė tė
gjitha kohėrave, sot i mbush 40 vjet, ndėrsa anėtarėt tjerė tė bendit
kishin dashur tė krijojnė njė atmosferė festive nė koncertin e fundit
tė grupit pėr vitin 2008, i cili u mbajt nė Oracle Arena tė shtunėn qė
shkoi.

Gjatė njė pushimi nė koncert, anėtarėt tjerė tė grupit (James Hetfield,
Kirk Hammett dhe Robert Trujillo) kishin marrė nė dorė pjesė tė torte
dhe kishin gjuajtur mbi mikun e tyre.

Mė pastaj frontmeni i grupit, James Hetfield, e ka nxitur publikun ta kėndojė “Happy Birthday” pėr ta nderuar Ulrich.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Ulrich sulmohet me tortė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
oLTi@NeT  :: Tool Box :: VIP-
Kėrce tek: