oLTi@NeT

Mirė Se Vini ne oLTi@NeT Froum
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Aniston feston me familjen Arquette

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ThE.DiNNo
Anėtar 20%
Anėtar 20%


Numri i postimeve : 171
Vendii : N'PC
Registration date : 27/12/2008

MesazhTitulli: Aniston feston me familjen Arquette   Sat Dec 27, 2008 1:25 pm

Jennifer Aniston i ka festuar Krishtlindjet sė bashku mė miqtė
e saj David dhe Courteney Arquette, dhe vajzėn e tyre katėrvjeēare Coco.
Aniston
ka preferuar tė kalojė festat me familjen e shoqes sė saj nga seriali
“Friends”, pasi qė i dashuri i aktores John Mayer kishte qėndruar nė
Bregun Lindor pėr festė.

“Jen dhe Courteney kanė biseduar vazhdimisht me njėra-tjetrėn. Jen po
ashtu sillej shumė mirė me Cocon”, ka thėnė njė burim pėr “People”.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Aniston feston me familjen Arquette
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
oLTi@NeT  :: Tool Box :: VIP-
Kėrce tek: