oLTi@NeT

Mirė Se Vini ne oLTi@NeT Froum
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Lohan: Babai im ka edhe njė fėmijė tjetėr

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ThE.DiNNo
Anėtar 20%
Anėtar 20%


Numri i postimeve : 171
Vendii : N'PC
Registration date : 27/12/2008

MesazhTitulli: Lohan: Babai im ka edhe njė fėmijė tjetėr   Sat Dec 27, 2008 1:24 pm

Lindsay Lohan ka shkruar nė faqen e saj tė MySpace se babai i
saj, Michael Lohan, ka edhe njė fėmijė tjetėr, gjė tė cilėn ai e ka
mohuar.
“Babai im na ka treguar se, ndėrmjet gjėrave tjera,
ai ka edhe njė fėmijė pas motrės sime Aliana. Ose ndoshta e ka pasur
pėrpara Alianės?? Sido qė tė jetė, ai e ka tradhtuar nėnėn time dhe kjo
ėshtė diēka e keqe”, shkruan Lindsay.

Ndėrsa, Michael Lohan ia ka dėrguar njė mesazh revistės “People’ ku mohon ēdo gjė qė ka thėnė vajza e tij.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Lohan: Babai im ka edhe njė fėmijė tjetėr
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
oLTi@NeT  :: Tool Box :: VIP-
Kėrce tek: