oLTi@NeT

Mirė Se Vini ne oLTi@NeT Froum
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Jackman: Gruaja ime mendon se Pitt ėshtė mė seksi

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ThE.DiNNo
Anėtar 20%
Anėtar 20%


Numri i postimeve : 171
Vendii : N'PC
Registration date : 27/12/2008

MesazhTitulli: Jackman: Gruaja ime mendon se Pitt ėshtė mė seksi   Sat Dec 27, 2008 1:23 pm

Aktori australian, Hugh Jackman, ka bėrė tė ditur se gruaja e tij mendon se Brad Pitt ėshtė mė seksi se ai.Ylli
i filmit “Australia”, i cili sė fundi u shpall si Mashkulli mė Seksi i
Gjallė nga magazina People, ka bėrė shaka duke thėnė se gruaja e tij
Deborra mendon se Pitt duhej ta kishte marrė kėtė ‘mirėnjohje’.

“Gjėja e parė qė Deb tha ishte, “E dija! E dija se do tė martohem me
mashkullin mė seksi’. E dyta ishte pyetja e sinqertė pėr procesin se si
ėshtė bėrė zgjedhja”, ka thėnė aktori.

“Ajo tha, ‘Ishin lexuesit? Redaktorėt? Votuesit?’. Dhe unė i thash:
‘Mendoj se redaktorėt, janė njė grup tė cilėt bashkohen dhe kalojnė
nėpėr fotografi dhe vendosin. Ajo mu pėrgjigj. ‘Dhe kushdo mund ta
marrė atė ēmim... dhe Brad Pitt nuk e mori?’,”, ka shtuar Jackman.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Jackman: Gruaja ime mendon se Pitt ėshtė mė seksi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
oLTi@NeT  :: Tool Box :: VIP-
Kėrce tek: