oLTi@NeT

Mirė Se Vini ne oLTi@NeT Froum
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Vetėvritetet aktori John Costelloe

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ThE.DiNNo
Anėtar 20%
Anėtar 20%


Numri i postimeve : 171
Vendii : N'PC
Registration date : 27/12/2008

MesazhTitulli: Vetėvritetet aktori John Costelloe   Sat Dec 27, 2008 1:22 pm

Aktori i filmit “The Sopranos”, John Costelloe, ka bėrė vetėvrasje duke goditur veten me armė nė kokė.Costelloe, 47-vjeēar, ka luajtur kuzhinierin Jim "Johnny Cakes" Witowski nė katėr episodat e dramės gangstere tė vitit 2006.

Trupi i tij ėshtė gjetur nė shtėpinė e tij nė New York, ku ai supozohet
se ka vdekur nga goditjet me armė nė kokė, tė cilat i ka shkaktuar vetė.

“Kam qenė i shokuar kur dėgjova, dhe ende jam i turbulluar. Kurrė nuk
kam vėrejtur diēka shqetėsuese tek ai. Kam pasur kėnaqėsinė secilėn
kohė qė e kam kaluar me tė”, ka thėnė bashkė-aktori i tij, Joseph
Gannascoli.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Vetėvritetet aktori John Costelloe
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
oLTi@NeT  :: Tool Box :: VIP-
Kėrce tek: