oLTi@NeT

Mirė Se Vini ne oLTi@NeT Froum
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 ‘Hallakatet’ Genta ndėrsa mungon Miloti

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ThE.DiNNo
Anėtar 20%
Anėtar 20%


Numri i postimeve : 171
Vendii : N'PC
Registration date : 27/12/2008

MesazhTitulli: ‘Hallakatet’ Genta ndėrsa mungon Miloti   Sat Dec 27, 2008 1:20 pm

Kėngėtarja Genta Ismajli ėshtė 'hallakatur' tė shtunėn nė
mbrėmje nė klubin "Flirt" tė Prishtinės. E shoqėruar me njė grup
vajzash ajo kėtė radhė ka qenė e vetmuar dhe pa tė dashurin e saj
Milotin.
Mirėpo pėr Gentėn nuk ėshtė hera e parė qė del nė
mbrėmje tė tilla e pashoqėruar me tė dashurin e saj, edhe pse disa herė
nėpėr intervista ka treguar se ėshtė e dashuruar marrėzisht nė tė.

Pėrveē kėsaj, kėtė herė vihej re edhe njė rėnie e madhe nga pesha, dhe
me siguri bėhet fjalė pėr ndonjė dietė tė cilėn kėngėtarja e ka filluar
kohėt e fundit. Kjo shihet qartė edhe nė foton qė ėshtė shkėputur nga
paparaci nė atė mbrėmje ku e mshoqėruar ka qenė edhe me Getoar Selimin
dhe tė dashurėn e tij Hanėn.

Kohėve tė fundit mėsohet se kėngėtarja ėshtė shumė e zėnė me xhirime tė
programit tė Vitit tė Ri por dhe dihet mirė se ajo kėtė radhė nėpėr
kėto emisione dhe programe, do tė paraqitet me kėngėt e albumit tė
fundit "Zero zero" pasi ajo ka shtuar se kėngėt janė tė reja dhe tė
bukura kėshtu qė ėshtė e natyrshme qė ajo tė mos shfaqet mė kėngė tė
reja.

Por sipas informacioneve tona, ajo e ka lėnė qė klipin e kėngės “E
pambaruar” ta lansojė nėpėr televizione nė muajin shkurt tė vitit qė po
vjen.

Pėr kėtė vit Genta ka realizuar njė sėrė klipesh pėr tė cilėt ka marrė
edhe vlerėsime pozitive. Ndėrkohė qė festėn pėr kėtė vit Genta do ta
kalojė pranė familjes sė saj.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
‘Hallakatet’ Genta ndėrsa mungon Miloti
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
oLTi@NeT  :: Tool Box :: VIP-
Kėrce tek: