oLTi@NeT

Mirė Se Vini ne oLTi@NeT Froum
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Winslet: Nuk jam aktore pornografike

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ThE.DiNNo
Anėtar 20%
Anėtar 20%


Numri i postimeve : 171
Vendii : N'PC
Registration date : 27/12/2008

MesazhTitulli: Winslet: Nuk jam aktore pornografike   Sat Dec 27, 2008 1:20 pm

Aktorja britanike Kate Winslet, e cila ėshtė e martuar me
regjisorin e filmit "Revolutionary Road", Sam Mendes, e ka mbrojtur
vendimin e saj pėr t’u paraqitur lakuriq nė disa skena filmike, duke
thėnė se burrit tė saj nuk i pengon zhveshja e saj nėpėr filma.
“Sam
nuk bėhet xheloz, sepse unė nuk jam aktore pornografike. Unė nuk dal nė
skenė tė kryej marrėdhėnie seksuale me meshkuj tjerė gjatė punės sime.
Ajo qė bėj unė nuk ėshtė diēka pėr tė cilėn ai duhet tė bėhet xheloz”.

“Unė mendoj se cilido nivel i lakuriqėsisė sime nė ndonjė film ka qenė
shumė relevant dhe e ka zbukuruar mė shumė subjektin e filmit”, ka
thėnė aktorja e filmit “Titanic”.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Winslet: Nuk jam aktore pornografike
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
oLTi@NeT  :: Tool Box :: VIP-
Kėrce tek: