oLTi@NeT

Mirė Se Vini ne oLTi@NeT Froum
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Rokeri francez Hallyday adopton foshnje vietnameze

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ThE.DiNNo
Anėtar 20%
Anėtar 20%


Numri i postimeve : 171
Vendii : N'PC
Registration date : 27/12/2008

MesazhTitulli: Rokeri francez Hallyday adopton foshnje vietnameze   Sat Dec 27, 2008 1:19 pm

Kėngėtari veteran francez Johnny Hallyday dhe gruaja e tij kanė
adoptuar njė fėmijė vietnamez, katėr vjet pasi kishin adoptuat fėmijėn
e tyre tė parė.
65-vjeēari ka udhėtuar tė premten nė Vietnam
pėr t’i plotėsuar dokumentet e adoptimit tė njė vajze nga vendi
juglindor i Azisė. Kryetari i agjencisė ndėrkombėtare pėr adoptim, Vu
Duc Long, ka konfirmuar se foshnja ėshtė njėvjeēare dhe e shėndoshė.

"Johnny Hallyday erdhi nė Vietnam dhe adoptoi njė vajzė vietnameze. Tė
gjitha formalitetet rreth adoptimit janė kryer. Ajo tashmė ėshtė e
tyre”, ka thėnė Long pėr “Associated Press”
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Rokeri francez Hallyday adopton foshnje vietnameze
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
oLTi@NeT  :: Tool Box :: VIP-
Kėrce tek: