oLTi@NeT

Mirė Se Vini ne oLTi@NeT Froum
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 AAA Logo 2008 ver. 2.10 + KeyGen

Shko poshtė 
AutoriMesazh
diar.zz
Administrator
Administrator
avatar

Male Numri i postimeve : 164
Age : 27
Vendii : Vushtrri
Registration date : 05/09/2008

MesazhTitulli: AAA Logo 2008 ver. 2.10 + KeyGen   Thu Sep 11, 2008 4:34 am

Me AAA Logo juve ju mundesohet te krijoni dizajne te ndryshme duke ja filluar prej dizajneve fillestare deri tek dizajnet e web faqeve dhe gjera te ndryshme me lloj-lloj ngjyrash dhe grafik te larte dhe poashtu me shume lloje objektesh te cilat mund ti perdorni ne plan te pare te nje dizajni.Keto mund ti beni pa pasur nevoje per asnje manual sepse aaa logo eshte vegla e gjdo perdoruesi fillestar apo profesionist.Linku per download:
rapidshare.com/files/13862086...8___KeyGen.rar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://olti-net.tk/
 
AAA Logo 2008 ver. 2.10 + KeyGen
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
oLTi@NeT  :: Design :: Programe pėr Design-
Kėrce tek: